צילום רחפן מחיר זה לא הכל

צילום רחפן מחיר זה לא הכל

עיקרי הדברים

הדבר הראשון שאנו רוצים לדעת הוא כמה זה יעלה לנו, וזה דבר די לגיטימי להרגיש, במיוחד כאשר מדובר על עסקים קטנים. שימו לב, בין אם אתם עסק קטן או גדול, כאשר מדובר על צילום רחפן סביר להניח שאתם בחרתם בשירות זה בכדי להוזיל עלויות או ליצור סרטון תדמית לעסק, יותר זול מזה לא תמצאו. הבעיה נוצרת עקב האלטרנטיבות שיש בשוק, מקומות אשר יציעו לכם שירותים כאשר אין להם כלל ניסיון ורישיון, מקומות אשר עובדים על ציוד חובבני וגובים מחיר די גבוה ביחס לכך, ומקומות אשר עובדים עם ציוד מקצועי ומפעילים מקצועיים וגובים מחיר בהתאם. עליכם לדעת לבחור נכון בכדי שלא לגרוע מתדמית העסק, כל הוצאה שיווקית נכונה חוזרת לעסק כמו בומרנג.

צילום רחפן

צילום רחפן מחיר ציוד

למה אנחנו צריכים לפנות לחברה חיצונית בשביל צילומים אם נוכל במקום לרכוש רחפן אישי עבור העסק שלנו? מלבד לענייני רישיונות עליהם נדבר בהמשך, יש את העניין הכספי. סביר להניח ואת הרחפן שאתם מוצאים בחנויות לא תרצו לרכוש עבור יצירת סרטון תדמית לעסק שלכם או כל דבר עסקי, זאת כיוון שמדובר על רחפן המיועד עבור חובבנים לשעות הפנאי. 

מחיר ציוד של רחפן יכול להתחיל לנוע בין מאות שקלים בודדים ועד רחפנים של חברות מקצועיות אשר מגיעים לסכומים של עשרות אלפי שקלים. הסיבה לכך שמחיר הציוד כל כך יוקרתי תלוי במפרט של הרחפן – רמת צילום, ייצוב, שליטה, ואיכות צילום גבוהה. כאשר אתם רואים סרט אשר משתמש בשירותיה של חברה בעלת רחפנים מקצועיים קחו בחשבון ששווי הציוד הוא בסביבות ה 15,000 דולר! לכן, במקום לקנות ציוד בשווי הזה מומלץ לרכוש את שירותיה של חברה המעניקה לנו את כל מה שאנו צריכים במחיר הוגן. 

צילום רחפן מחיר עבור הלקוח

עצם העובדה שהציוד יוקרתי אינו משפיע באופן משמעותי על הלקוח, אך תוכלו לראות את הבדלי המחירים בין החברות בהתאם לציוד איתו הן עובדות. המחיר נע בהתאם לאיכות הצילום והציוד, סוג הצילום המבוקש (ישנם סוגי צילומים שונים), אורך הסרטון, האם מדובר על תמונה בודדת, מיקום בארץ ועוד המון פרמטרים. בכדי לבחון הצעת מחיר עליכם תחילה לגשת למקום מקצועי שם תצטרכו לתת פירוט עבור הפרויקט אליו אתם שואפים. בהתאם לכך ידעו להתאים אנשי המקצוע את סוג הרחפן המתאים לכם, לבחון האם נדרשת שליטה כפולה, אישורים וכן הלאה… כמובן שלפני תחילת הפרויקט תקבלו הצעת מחיר, בדרך כלל המחיר נע בסביבות מאות שקלים בודדים על אלפי שקלים בודדים.

צילום רחפן מחיר שווה מקצועיות

ישראלים כמו ישראלים אנו מחפשים את המחיר הנמוך ביותר ודורשים את העבודה המקצועית ביותר, זכרו שעליכם לבחור את המקום המקצועי ביותר כאשר מדובר על העסק שלכם. אם אתם לדוגמא רוצים סרטון תדמית עבור העסק, זהו הכרטיס ביקור שלכם ואסור לכם להתפשר עליו. ברגע שלקוח נכנס לאתר ורואה סרטון שאינו ברמה גבוה, הוא סבור שגם השירות יהיה בהתאם אפילו אם הדברים הם לא ככה. 

ישנם דברים שניתן להתפשר עליהם כאשר מדובר על העסק שלכם, אך בכל הנוגע לשיווק אסור אפילו במעט להתפשר. ככל שהסרטון יהיה איכותי ככה יגיעו אליכם עוד לקוחות, עליכם לראות את ההשקעה כעל השקעה לטווח הארוך והקצר פה אחד. 

צילום רחפן מחיר משתנה

יש להדגיש כי המחיר משתנה בהתאם לאופי העסק שלכם, כיוון שהצורך במכשירים שונים משתנה גם הוא בהתאם. הנה כמה דוגמאות לסוגים של שימושים שונים בשירות צילום הרחפנים:

צילום רחפן מחיר עבור תחום הבנייה – המחיר עבור תחום הבנייה יהיה שונה מכיוון שלרוב יהיה מדובר על תמונות ולא על סרטונים בודדים, יהיה צורך במצלמה חדשה בכדי להשיג בתמונה אחת או שתיים את כל הנתונים סביב נכס הנדל"ן. כמו כן, ישנם מקרים בהם יש צורך במספר רב של צילומים בכדי להמחיש את השכונה ואת הנכס באופן נגיש ללקוח הישר מאתר הבית.

צילום רחפן מחיר עבור התחום החקלאי – כאשר מדובר על רחפנים לא תמיד נדרש צילום דווקא, הדבר בא לידי ביטוי בתחום החקלאות. ישנה אפשרות להשתמש בצילום רחפן עבור שדות חקלאות בשביל לאתר פגמים, מקומות בהם נדרשת השקייה פחותה או יתרה וכן הלאה… אך הרחפנים משמשים גם תחליף למטוסי ריסוס, הוצאה הרבה יותר זולה והרבה יותר נגישה.

צילום רחפן מחיר עבור הפקות – בנקודה זו ניתן להראות בצורה המוחשית ביותר עד כמה שימוש ברחפן הוא נכון וזול יותר. בהפקות רבות בארץ ובחו"ל אנו רוצים לצלם מהגובה, בין אם מדובר על צילום ממסוק או כלי טיס אחר ובין אם מדובר על הגעה לנוף ההררי שכמעט בלתי אפשרי להביא לשם צוות צילום. הפתרון המושלם הוא צילום באמצעות רחפן, ככה תוכלו להגיע לכל מקום, תוכלו להמחיש צילום ממסוק וכל זה במחיר מוזל (הרבה יותר מאשר השכרת מסוק, זאת אנו מבטיחים). כיום, כמעט כל הפקה בארץ ובעולם נעזרת בצילום באמצעות רחפן ובאיש מקצוע המומחה בכך.

צילום רחפן מחיר ורישיון - איך זה קשור?

לעיתים נוכל למצוא חברות המציעות לנו מחירים יחסית נמוכים אך הציוד איתו הן עובדות נחשב ליוקרתי ובעל ביצועים גבוהים, איך זה יכול להיות? כאשר אתם מחפשים שירות של צילום רחפן עליכם לבחון לפני המחיר, ולפני המקצועיות של אנשי הצוות האם יש רישיון מרשות התעופה האזרחית עבור הטסת כלי טיס בלתי מאוייש. אפילו אם אותו אדם הוא מקצועי והסיכוי לטעויות מאוד נמוך, כל עוד אין לו רישיון גם הוא לא מבוטח וגם אתם לא מבוטחים, ככה שהנזק יכול להגיע למאות אלפי שקלים במקרה הטוב.

הרישיון מקנה גם כמובן את הרישיון החוקי עצמו, אך גם כל מי שעובר אותו יודע איך להתמודד עם תרחישים שונים שעלולים לקרות בעת ההפעלה. כאשר אתם מטיסים כלי טיס בלתי מאוייש עליכם לבחון את האזור לפני, לבדוק שאין סכנה לעצמכם לעוברים והשבים ולבסוף לנכס.

צילום רחפן מחיר - מסקנות

כמה אתם מוכנים להשקיע על העסק שלכם? זאת למעשה השאלה שאתם חייבים לשאול את עצמכם לפני שאתם מחפשים שירות שיווקי כזה או אחר. לעיתים התשובה יכולה להיות גם לא, ייתכן ולא משתלם לכם לשווק את עצמכם, אך את העושים והחושבים הזה עליכם לעשות בראש ובראשונה. צילום באמצעות רחפן מציג יוקרתיות, ומכניס את הצופה ממש לתוך העניינים בעודו נמצא בבית הפרטי שלו.

המחירים עבור שירות צילום רחפן משתנה בהתאם להרבה פרמטרים, חשבו שמחיר הציוד עצמו מגיע לכ-50,000 שקלים עבור החברה, זאת ללא הכללה של שירות ההפעלה והרישיונות הנדרשים. עבור הלקוח המחיר כמובן מופחת והוא נע בין מאות שקלים בודדים ועד אלפי שקלים, זאת בהתאם לסוג הצילום המבוקש, התחום בו נדרשת עבודה וכמובן המורכבות הכללית של הפרויקט.

אנו ממליצים לכם לפעול לאט ולחפש את החברה המתאימה לכם ללא שום פשרות בנושא, מדובר כאן על הפנים של העסק שלכם ועל הוצאה שהינה יחסית גבוה, על איכות אף פעם אסור להתפשר, עדיף לא להשתמש בשירות של צילום באמצעות רחפן מאשר לבחור בחברה חובבנית והתוצאה תהיה בהתאם.

למה כדאי לעבוד איתנו?

השאירו פרטים ונציג חוזר אליכם במהירות

ISRADRONE

מאמרים אחרונים

גלילה לראש העמוד