צילום אווירי ישראל

צילום אווירי ישראל

עיקרי הדברים

צילום אווירי הפך להיות הכלי השיווקי הפופולרי ביותר בתקופה האחרונה, הצילום מעניק לנו זווית שונה, ממש מגובה העיניים או מגובה עיניה של הציפור. ניתן לגוון בסוגי הצילומים בכדי לסקרן את הלקוח, יש צילומים המועברים כמו סיורים, צילומי 360 מעלות, צילומי הדרכה וכן הלאה… המטרה היא שהצילום יעניק לכם את האיכות הטובה ביותר עבור המוצר אותו אתם משווקים, בדרך זו תהפכו את עצמכם שונים מיתר המתחרים שלכם. 

מלבד לכלי שיווקי, צילום אווירי מעניק גם צילומי בקרה ובדיקה אודות המוצר. קחו לדוגמא את הצילום האווירי לצורך חקלאות, בדרך זו ניתן לראות באופן ישיר מה מצב של כל חלקה בשטח החקלאי, וכך נדע לפעול בהתאם. כמו כן לגבי בקרה בשלבי בנייה, צילום במקומות בהם אין אפשרות לדרוך או שלא משתלם להעביר צוות צילום שלם לכך.

צילום אווירי ישראל - הכל בגדר החוק

עבודה עם רחפן נחשבת לעבודה כמו כלי טיס או כלי תחבורה אחר, ללא רישיון הטייס עובר על החוק. שימוש ברחפן לצורך פנאי הינו מצב בו אין צורך ברישיון וזאת תחת הגבלות שיש על הכלי, כאשר מדובר על רחפן מקצועי והצורך בשימוש הוא עסקי על הטייס והחברה להיות בעלי רישיון תקף על ידי רשות התעופה האווירית ומשרד התחבורה. עבודה מול רחפנים מורשים בחוק ועל ידי מפעילים בעלי רישיונות מקנים לנו ביטוח תעופתי תקף ותקין.

צילום אווירי ישראל - כל אחד יכול!

כל אחד יכול להעניק לכם את השירות הזה, השאלה מה הרף שלכם. כיום לכל ילד בן 12 יש רחפן שהוא יכול להציג לכם איתו צילומי מאוויר מגובה 12 מטר, ואם לשם אתם שואפים לא תצטרכו להוציא שקל. צילומי אוויר הינם צילומים המצריכים ניסיון רב וכלי עבודה מקצועיים ביותר על מנת להפיק צילום ברמה מקצועית ומושכת לקוחות. ציוד מקצועי לצורך צילומי אוויר מגיע לעשרות אלפי שקלים, וכמו כן גם יש צורך במפעיל מקצועי המכיר את עולם הרחפנים וכמו כן את עולם הצילום. 

ישנם סוגים שונים של רחפנים, לכל סוג יש את היתרון שלו ואת הייעוד הספציפי שלו. ישנה מערכת הפעלה כפולה, מערכת שליטה מרחוק בזמן אמת, צפייה בזמן אמת, שליטה מהקרקע, אפשרויות הפעלה כמו ריסוס, איזון וחשיפה וכו'. המטרה שלנו היא לדעת לשם מה אתם צריכים את הצילום, האם מדובר על סרטון תדמית לעסק או לצורך בקרה ופיקוח? בעזרת רחפן מקצועי נוכל להעניק לכם צילומי אוויר שלא מחסירים אף פרט, גם לא את הפרט הקטן ביותר.

צילום אווירי ישראל - מטרות

כפי שכבר ציינו, עליכם לבחור בחברה בעלת שירות נרחב ומקצועי, חברה המחזיקה גם אנשי מקצוע מנוסים וגם ציוד מקצועי שיכול להציג תוצאות מרשימות, אחרי הכל הצילומים האלה סביר להניח לצורך שיווקי או לצורך פיקוח, בשני המקרים עליכם לדרוש באיכות גבוהה.

צילום אווירי ישראל - מי צריך?

הרחפנים וציוד הצילום המקצועי יכולים להיות לכם לעזר במגוון תחומים שסביר להניח ואפילו לא חשבתם עליהם. אפשרויות הצילום יכולות להגיע במגוון רחב של פתרונות ויזואליים, סטילס מקצועי שיכול לשקף את נראות העסק, צילום ווידאו לצורך העסק וכד'. לפניכם כמה דוגמאות של עסקים אשר נעזרים בצילום אווירי, חלקם מוכרים וחלקם פחות.

צילום אווירי ישראל - הפקות טלוויזיה

הפקות רבות בישראל ומחוצה לה נעזרים בצילום אווירי, צילום אווירי מקנה לצופה תחושה יותר ריאלית, כמו כן התמונות המשודרות מגיעות באיכות גבוהה יותר ואין צורך בעריכה קשוחה כדי להגיע לתוצאה הרצויה. מלבד לכך, בזמן שידורים חיים, שידורי ספורט או אירועים שונים אליהם צריך להגיע באופן בהול או שיש צורך לשדר מגובה, במקרים כאלה רחפנים הם הפתרון השימושי ביותר.

צילום אווירי ישראל - תעשיית הבנייה

ישנם שני מקרים בהם לתעשיית הבנייה יש שימוש ברחפנים, האחד הוא לפני ובתהליך הבנייה, השני הוא לאחר סיום הבנייה. כאשר אנו רוצים לבחון טיב קרקע מבלי להגיע אליה פיזית בשלב הסינונים הרחפנים יכולים להיות לנו לעזר גם בכדי לראות את איכות הקרקע וכמו כן גם על מנת לראות אובייקטים אשר עלולים להפריע לנו בתהליך. לאחר מכן, כאשר כבר החלה הבנייה הרחפן משמש אותנו גם לצורך שקיפות מלאה של כל התהליך עד לכאן, ניתן ממש לשתף את קהל הרוכשים עם תהליך ההקמה, וכמו כן הצילום נועד גם למטרות ביטחון ופיקוח מלא מצד מהנדס הבנייה וממונה הבטיחות.

כאשר אנו מדברים על שימוש בצילום אווירי לאחר הקמת הבנייה אנו מדברים על הפן השיווקי. כאשר הבניין שלכם כבר הוקם סביר להניח וישנם כמה לקוחות שכבר רכשו את הדירה בכדי לקדם מכירה, אך מה לגבי יתר הדירות? בשביל זה נעזרים בצילום אווירי בכדי לצלם ב 360 מעלות את כלל הבנייה, צילומים מתקדמים, סיורים וירטואלים, צילומים שיווקיים מהאוויר אנכיים ואלכסוניים וכמו כן סרטוני תדמית.

צילום אווירי ישראל - חקלאות

בימים בהם ענף החקלאות בישראל כבר לאט לאט נכנס לבורות כלכליים עקב תקופת הקורונה, הרחפנים יכולים להיות לסיוע כלכלי וחסכוני בכדי להשאיר את הראש מחוץ למים, עצוב ככל שזה נשמע… רבים מהחקלאים בישראל עובדים עם מטוסי ריסוס, מטוסים שעולתם ועלות התפעול שלהם די גבוהים. הפתרון אשר מוענק על ידי הרחפנים הוא רחפן ריסוס פשוט וזול. מלבד לכך, כאשר אנו מדברים על הפן הצילומי, צילום אווירי מעל שטח חקלאי באמצעות מצלמה ייעודית יכול להעניק לכם שקיפות מלאה לגבי המצב של הפרי והירק אותם אתם מגדלים. בדרך זו תוכלו לראות איפה צריך לטפח יותר, היכן ניתן להציל את הפרי והירק וכמו כן מקומות שאינם משתלמים לגידול.

צילום אווירי ישראל - מה שרואים משם לא רואים מכאן

הנוף הישראלי הוא נוף עוצר נשימה, אנו רוצים לתעד כל פיסה ופיסה של הטבע הנדיר הזה, אך לא תמיד יכולים. אחד היתרונות שיש ברחפנים הוא שניתן להגיע לכל מקום כאשר המפעיל הוא מספיק מקצועי. בעוד שעבורנו להגיע לנוף הררי ומסוכן לא בא בחשבון, הרחפן כן יכול להגיע לשם ולצלם עבורכם כל תמונה עליה אתם יכולים רק לדמיין. כמובן שנדרש צוות מקצועי בכדי להבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר.

צילום אווירי ישראל - במי נבחר?

כיום יש חברות שונות ומגוונות אשר מציעות לנו שירותי צילום אווירי באמצעות רחפן. עלינו לדעת במי אנו בוחרים, במיוחד כאשר מדובר על הפן השיווקי לעסק שלנו, שם אין מקום לפשרות. מצד אחד יכולנו לחשוב שאין שום דבר מיוחד מדי בכל הנוגע לצילום אווירי באמצעות רחפן, הרי לכל ילד בן 12 יש רחפן היום. יש להכיר בהבדלים בין הרחפן שאתם רואים בפארקים ובין רחפנים מקצועיים.

מקום איכותי מחזיק בציוד ששווי עולה על 40 אלף שקלים לפחות, יש להחזיק ברישיון בכדי להטיס את הרחפן, וכמו כן יש לעבוד רק עם צלמים ומפעילים מקצועיים אשר יודעים לעבוד עם הרחפן מבחינת זווית, גובה צילום מומלץ, ביטחון וכן הלאה… שימו לב שאתם חייבים להיות מבוטחים מטעם החברה, אל תוותרו על אופציה זו. כיום יש הרבה חברות המציעות שירותי צילום, אל תתפשרו בגלל מחיר או בגלל חוסר ידע.

למה כדאי לעבוד איתנו?

השאירו פרטים ונציג חוזר אליכם במהירות

ISRADRONE

מאמרים אחרונים

גלילה לראש העמוד