הפקת סרטון תדמית

הפקת סרטון תדמית

עיקרי הדברים

אנחנו לא רוצים לסכסך, אבל אם מישהו אי פעם אמר לכם שלהפיק סרטון תדמית זה דבר פשוט, הוא שיקר עליכם… הפקת סרטון תדמית לעסק מצריכה מאיתנו המון  מחשבה, השקעה כספית וכמובן ידע שיווקי. בכדי לעמוד בכל התנאים האלו בראש ובראשונה יש לדעת שאתם חייבים לעבוד מול חברה מקצועית ואמינה אשר תפקידה יהיה להפיק את הסרטון המושקע והמושך ביותר שניתן להוציא מהעסק שלכם. הפקת סרטון תדמית נעשית באמצעות טכנולוגיות שונות ואפשרויות צילום שונות אשר עליהן יש לתת דגש, בסופו של דבר הצילום של המוצרים שלכם הוא מה שיגרום ללקוח לקנות, ולא הדיבור על המוצר.

הפקת סרטון תדמית

הפקת סרטון תדמית - מאיפה מתחילים?

קודם כל עליכם להבין את המשמעות של הפקת הסרטון הזה, לאנשים היום פחות אכפת ממאמרים, תמונות וכו', אנשים רוצים מידע נגיש וזמין דרך סרטוני הסברה אשר תוך מספר דקות בודדות יתנו להם את כל המידע אותו הם צריכים. לכן, עלינו תחילה להבין מה אנחנו רוצים מעצמו, פשוט לא?

בואו נשאל את עצמנו מספר שאלות לפני שאנחנו מתחילים ליצור קשר עם חברות הפקה, אלו שאלות שסביר להניח וישאלו אתכם, מומלץ לבוא מוכנים ולא לשלוף תשובות מהמותן, כי גם ככה יראה הסרטון שלכם. מה המטרה של הסרטון שלכם? כן אנו יודעים שהמטרה שלכם היא לצבור לקוחות, אבל מה התוכן אותו תרצו להוסיף לסרטון תדמית? אנו תמיד ממליצים ללקוח את השיטה של בעיה ופתרון, הרי למה לקוחות מגיעים אליכם? כי יש להם בעיה… עליכם למצוא את הבעיה העיקרית של כל הלקוחות, בעיה שהפתרון אליה הוא השירות שלכם, עליכם להדגיש את מענה הפתרון ואת ההבנה של הבעיה מצידכם כבר בהתחלה. כמובן שעוד מטרה שלכם מסרטון התדמית הוא שהלקוח יכיר ויבטח בכם, ולכן גם כאן עליכם להראות את המקצועיות שלכם, את חוות הדעת עליכם, את היום יום שלכם במפעל, הכל מהכל. צילום באמצעות רחפן יכול להוות פתרון מושלם למעבר ממקום למקום בשוט אחד, ככה הסרטון נראה הכי ריאליסטי כמובן.

לאחר שהבנו מה המטרה שלנו, עלינו לגעת במקומות שיווקיים יותר, איך אנו מתכוונים להפיץ את הסרטון תדמית? לצורך כאן יש לעבוד מול משווק מקצועי אשר יבחן את קהל היעד שלכם, ואת הקהל הפוטנציאלי שלכם. אין סיבה לכך שתציעו שירותי גרירה למישהו שגר באילת כאשר אתם עובדים בחיפה. צמצום קהל היעד ומיקוד שלו יהפכו את השיווק שלכם לזול יותר ואפקטיבי יותר. שימו לב שיש לשייך את קהל היעד בהתאם לערוצי השיווק, איפה הלקוחות הפוטנציאלים שלכם הכי פעילים? אין סיבה לפרסם ביוטיוב כאשר הקהל שלכם נמצא באינסטגרם… 

הפקת סרטון תדמית - כמה זה עולה לי?

סרטון תדמית לעסק אינו דבר זול, לפחות כאשר מדובר על חברות עתירות ניסיון ומקצועיות. עליכם להגיע לבחירה של הפקה מקצועית אשר יכולה להעניק לכם את כל הפנטזיות שלכם לגבי איכות הצילום ותוכן הסרטון בצורה מושלמת. יש לזכור שסרטון תדמית לעסק הוא קלף קריטי, על פיו יגיעו או ילכו לקוחות. הדבר אינו תלוי רק באיכות ובמקצועיות חברת ההפקות איתה אתם עובדים אלא גם בתוכן אותו אתם בוחרים להעביר.

 

בחירה של חברה זולה בכדי לחסוך בעלויות הינה טעות נפוצה בקרב רבים מהעסקים בישראל… יצא לכם כבר להיכנס לאתר כלשהו והסרטון תדמית היה נראה כל כך חובבני שהחלטתם שככה גם נראים המוצרים של אותו עסק? אתם לא רוצים להגיע למצב כזה בעסק שלכם, עדיף איכותי או כלום. המחיר נקבע לפי מורכבות העבודה, איכות הצילום ואורך הסרטון. יש לקחת בחשבון שגם השיווק עצמו הינו השקעה בפני עצמו, אך מדובר על השקעה חוזת. המחירים יכולים לנוע בין מאות שקלים ועד אלפי שקלים, עליכם להגיע לייעוץ לפני שתקבלו הצעת מחיר.

בחירת חברה לצורך הפקת סרטון תדמית

כפי שהבנתם, המחיר מושפע מאיכות החברה המבצעת, אך לבחור בקפידה את החברה ממנה אתם הולכים לקבל שירות עבור העסק שלכם. עליכם לבחון את הוותק של החברה, את המקצועיות שלה, את הטכנולוגיה איתה הם עובדים, וכמובן לראות עבודות של החברה. חברה מקצועית ככל שתהיה, אם אתם לא אוהבים את הסרטוני תדמית שלה, אין שום סיבה שתעבדו מולה, הטעם שלכם גם חשוב פה.

מבחינת טכנולוגית יש לבחון אילו סרטונים וסרטים מפיקה החברה, עד כמה השירות שלה רחב וכיצד היא עובדת. חברה מקצועית תפיק מספר נרחב של סרטוני תדמית, צילומים שונים, עיצוב ועריכה וכמו כן צילום אווירי באמצעות רחפנים, צילום 360 מעלות, צילומים אופקיים ואנכיים ועוד… אל תמהרו עם הבחירות שלכם, ככל שתבחנו את החברות יותר לעומק ככה תגיעו לבחירה מושכלת יותר.

הפקת סרטון תדמית - עד כמה החברה מעורבת?

כל לקוח יכול לבחור את המעורבות של החברה, כמובן שככל שהחברה מעורבת יותר ככה גם המחיר עולה. האם אתם צריכים שיכתבו עבורכם  את התסריט עבור סרטון התדמית? האם אתם רוצים גם שאותה חברה תערוך את הסרטון ותעצב אותו? האם החברה יכולה גם לעזור לכם בפן השיווקי של הסרטון? את כל אלה אתם יכולים לשאול או לבדוק כאשר אתם מחפשים את החברות. לגבי תסריט, תמיד מומלץ להיעזר באיש מקצוע מכיוון שיש תבנית מסוימת כאשר אתם מנסים למכור מוצר, אתם לא רוצים להישמע מצחיק או לא אמין מצד הלקוח. כמו כן, חלק מסרטוני התדמית נעשים באמצעות שחקנים אשר תפקידם להציג את העסק שלכם באור חיובי ואמין.

הפקת סרטון תדמית באמצעות רחפן

אחת משיטות הצילום הפופולריות ביותר היום היא צילום באמצעות רחפן. הרחפן יכול להעניק לנו זוויות צילום שלא חשבנו עליהם אפילו, במיוחד כאשר מדובר על מבנים או מפעלים עצומים שאתם רוצים להספיק להראות ללקוח את כל השטח ואת כל הנתונים שיש בעסק. יש לבדוק עם ההפקה האם היא עובדת עם סוגי רחפנים מקצועיים, ומהי רמת המקצועיות של המפעילים. יש להדגיש שיש צורך ברישיון מיוחד בכדי להטיס כלי טייס בלתי מאוייש. אין ספק שאיכות הסרטון הופכת באופן משמעותי לאיכותית יותר כאשר מדובר על צילום באמצעות רחפן, צילום אשר תופס את הלקוח עוד בשניות הראשונות של הסרטון – זאת בזכות איכות הצילום של ההפקה ובחירת הלוקיישנים החכמים ביותר לפתיחת הסרטון.

שימו לב, שווי הציוד של רחפנים לצורך עסקי יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, אין מדובר כאן על רחפנים פשוטים כפי שאתם רואים בפארקים. הרחפנים מציגים לנו תמונה מדויקת ומרהיבה באיכות של 4K. המפעילים הינם גם צלמים במקצועם ככה שהם מכירים את הזוויות הנכונות ביותר לצילום, צילום שיהיה מעניין ומפתיע פה אחד עבור הקהל שלנו.

הפקת סרטון תדמית -מסקנות

הפקת סרטון תדמית עבור העסק הינו דבר הכרחי בכדי שיוכלו להכיר את העסק שלכם על כל גווניו. כמעט כל עסק היום עובד עם סרטון תדמית, אבל לא כל עסק בחר נכון את החברה המתאימה שתבצע את כל מה שהוא רוצה. יש חשיבות לאיכות הסרטון כפי שציינו, אם זה לא איכותי זה לא אמור להיות באתר שלכם. השקיעו בסרטון התדמית, הוא הכרטיס ביקור שלכם, הוא זה שיביא את מירב הלקוחות אל העסק שלכם בסופו של דבר.

למה כדאי לעבוד איתנו?

השאירו פרטים ונציג חוזר אליכם במהירות

ISRADRONE

מאמרים אחרונים

גלילה לראש העמוד